Carolyn Cave - Lady Beadle Designs

 

Carolyn Cave Portrait

Carolyn je výtvarnice pracující s korálky a designérka bižuterních šperků žijící v Albertě v Kanadě. Sama o sobě říká, že je samouk.

Kreativita hrála v jejím životě vždy velikou roli. V mládí se věnovala šití oděvů a postupně objevovala a experimentovala s celou řadou dalších řemesel. Mimo jiné ovládla umění hry na několik hudebních nástrojů a nakonec se dostala až k výrobě bižuterních šperků. Inspiraci čerpá v přírodě - jejích barvách a tvarech, ve starém umění korálkování a vintage. Inspirací jsou take samotné korálky, díky kterým tráví mnoho hodin s jehlou a nití.

Její práce byly publikovány v mnoha časopisech po celém světě - Bead and Button (USA), Beadwork (USA), Beading Polska (Polsko), Fashion and Handicraft (Ukrajina), Bead and Jewellery (Velká Británie( and Perlen Poesie (Německo).

Je také autorkou dvou knih - Beautiful Designs with SuperDuos and Twin Beads a Stitching With a Handful of Beads. Obě publikovalo vydavatelství Kalmbach.

Carolyn a její práci můžete sledovat na Facebooku (Lady Beadle Designs by Carolyn Cave) nebo na jejích webových stránkách www.ladybeadledesigns.com , kde si můžete zakoupit  návody a korálkové sety na jejich výrobu.

 

Více nápadů a inspirací na :

www.ladybeadledesigns.com