Carolyn Cave - Lady Beadle Designs

 

Carolyn Cave Portrait

Carolyn je výtvarnice pracující s korálky a designérka bižuterních šperků žijící v Albertě v Kanadě. Sama o sobě říká, že je samouk.

Kreativita hrála v jejím životě vždy velikou roli. V mládí se věnovala šití oděvů a postupně objevovala a experimentovala s celou řadou dalších řemesel. Mimo jiné ovládla umění hry na několik hudebních nástrojů a nakonec se dostala až k výrobě bižuterních šperků. Inspiraci čerpá v přírodě - jejích barvách a tvarech, ve starém umění korálkování a vintage. Inspirací jsou take samotné korálky, díky kterým tráví mnoho hodin s jehlou a nití.

Její práce byly publikovány v mnoha časopisech po celém světě - Bead and Button (USA), Beadwork (USA), Beading Polska (Polsko), Fashion and Handicraft (Ukrajina), Bead and Jewellery (Velká Británie( and Perlen Poesie (Německo).

Je také autorkou dvou knih - Beautiful Designs with SuperDuos and Twin Beads a Stitching With a Handful of Beads. Obě publikovalo vydavatelství Kalmbach.

Carolyn a její práci můžete sledovat na Facebooku (Lady Beadle Designs by Carolyn Cave) nebo na jejích webových stránkách www.ladybeadledesigns.com , kde si můžete zakoupit  návody a korálkové sety na jejich výrobu.

 

Více nápadů a inspirací na :

www.ladybeadledesigns.com

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení