Česká verze German version English version

0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Skleněná drť

Skleněné drtě jsou vhodné jak pro dekorační účely (posyp na stolech, vitrínách apod.), tak i jako glazura na rovných a ohraničených plochách.
Drtě jsou z nízkotavného skla, při použití jako glazura doporučujeme pálit na teplotu nad 1000 °C, vyšší teplota zaručí lepší výsledky. Upozorňujeme, že při tavení může dojít ke změně odstínu, doporučujeme předem udělat zkoušku.
Drtě obsahují nestejnoměrné střepy v rozměrech od cca 0,5 mm až po cca 18 mm, mají většinou ostré hrany. Pro zvýšení jemnosti lze nadrtit.
Jako všechny drobné a ostré předměty, i drtě nejsou vhodné pro děti!
Při odběrech v řádu desítek kg od barvy jsme schopni nabídnout individuální slevy. Můžeme nabídnout i jiné barvy, než barvy uvedené v e-shopu, v závislosti na aktuálním skladu. Možné odstíny můžete naleznout ve vzorkovnici barev na odkazu https://www.glass-beads.cz/kulate-mackane-perle.html
Cenový filtr
Zobrazení: stručné plné tisk
Skleněná drť 90110
Skleněná drť Skleněná drť 90110
Výrobce: Glass beads, s.r.o.
Obsah balení (ks): 333 g
Dostupnost: Skladem 5 balení
Skleněné drtě jsou vhodné jak pro dekorační účely (posyp na stolech, vitrínách apod.), tak i jako glazura na rovných a ohraničených plochách.Drtě...
Katalog. číslo: sklenena drt 90110
19,97 Kč vč. DPH , 16,50 Kč bez DPH
informace balení

« Předchozí 1 2

 

Vyberte si také naše krásné korálky přímo z naší výrobny!

Provozovatel
 • Glass beads, s.r.o.
  Pelechov 59
  468 22 Železný Brod
 • IČO: 25485636
  DIČ: CZ25485636
 • Tel.: 483 390 228
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Glass beads, s. r. o. je tradičním předním výrobcem českých skleněných korálků, perlí a bižuterie. U nás nakoupíte kvalitní korálky za nejvýhodnější ceny!

Partneři
Platební metody