Česká verze German version English version

0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zásilkovna - Z point

 

Podrobný návod pro doručení zásilky na vybrané výdejní místo

1. Krok

Vyberte způsob doručení na výdejní místo Zásilkovny a klikněte na odkaz pro výběr pobočky

2. Krok

- Zadejte PSČ nebo město a poté potvrďte

3. Krok

- Vyberte výdejní místo, na které chcete zásilku doručit (Výdejní místa jsou označena logem balíčků nebo číslem označujícím počet poboček ve městě) a klikněte na něj

Kliknutím otevřete tabulku, kde se zobrazí otevírací doba pobočky. V tabulce klikněte na odkaz DETAIL.

4. Krok

- V detailu výdejního místa sjeďte níže a najděte identifikační číslo pobočky (Identifikátor). Toto číslo budete později vepisovat do poznámky v dalším kroku. Např.: pobočka číslo 1254

5. Krok

- Pokud máte číslo pobočky poznamenané, můžete okno Výdejní místa / Zásilkovna zavřít a vrátit se zpět do e-shopu a pokračovat v potvrzení objednávky kliknutím na zelené tlačítko Pokračovat.

 

6. Krok

- Zobrazí se souhrn Vaší objednávky (vybrané zboží, adresa, vybraný způsob platby a doručení, celková cena objednávky, atd.). Zde prosím do poznámky vepište číslo vybraného výdejního místa, které jste zvolili v předchozích krocích a potvrďte odeslání objednávky. Poté můžete kliknout na zelené tlačítko Odeslat objednávku a těšit se na dodání.
 
Děkujeme za Vaši objednávku!
 

 

 

 

 

Provozovatel
 • Glass beads, s.r.o.
  Pelechov 59
  468 22 Železný Brod
 • IČO: 25485636
  DIČ: CZ25485636
 • Tel.: 483 390 228
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Glass beads, s. r. o. je tradičním předním výrobcem českých skleněných korálků, perlí a bižuterie. U nás nakoupíte kvalitní korálky za nejvýhodnější ceny!

Partneři
Platební metody