Česká verze German version English version

0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Jak začít s korálkováním


Na první pohled se může zdát, že pomůcek pro tvorbu šperků, či předmětů z korálků bude potřeba hodně. Pokud jste se rozhodli věnovat čas tomuto krásnému, relaxačnímu koníčku nemusíte se vůbec bát. Pro začátek nepotřebujete skoro nic a časem si můžete komponenty dokupovat podle potřeby.

korálky


Korálky si nakupujte podle vlastního vkusu. Pokud se v korálcích zatím moc nevyznáte, nevěšte hlavu. Lze zakoupit celé sady, nebo mix korálků, plný různých druhů korálků, tvarů a barev. Další velmi důležitou součástí je návlekový materiál. Nejlépe se Vám bude pracovat s vlascem. Postupně pak přidávejte drátky a podobně. Hodit se Vám budou také keltovací kleště a kleště na cvakání drátků a samozřejmě nůžky. Neobejdete se ani bez zamačkávacího rokajlu, se kterým budete zajišťovat korálky. Kaloty slouží na zakončení lanka a připevnění zapínání, ty se Vám budou taky velmi hodit.


Dále je výběr komponentů na Vás. Záleží na tom, jaké šperky chcete vyrábět. Podle toho si kupte další zapínání. Teď už nezbývá než se s chutí vrhnout do korálkování. Internet je plný návodů a video návodů, které Vám na začátku pomohou. Můžete využít i knížek a za chvíli Vás budou napadat vlastní nápady a korálky Vás budou velmi bavit. Navíc budete mít stále nové, originální šperky a vhodné dárky pro své blízké.

 Tak už neváhejte, vyberte si korálky, nakupte potřebný návlekový materiál, zapínání a dejte se do toho!

 

Kam dál:

korálky

návlekový materiál

bižuterní komponenty

 

Provozovatel
 • Glass beads, s.r.o.
  Pelechov 59
  468 22 Železný Brod
 • IČO: 25485636
  DIČ: CZ25485636
 • Tel.: 483 390 228
 • E-mail:
  HOT-LINE
 • Glass beads, s. r. o. je tradičním předním výrobcem českých skleněných korálků, perlí a bižuterie. U nás nakoupíte kvalitní korálky za nejvýhodnější ceny!

Partneři
Platební metody